Блюдниківський ліцей
Галицької міської ради
Івано-Франківської області

25 листопада - 10 грудня в Україні проводиться всеукраїнська акція "16 днів проти насилля". Метою акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дата: 22.12.2023 18:15

- 25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
- 30 листопада - День доброго поводження з тваринами;
- 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДОМ ";
- 2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
- 3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
- 5 грудня- Міжнародний день волонтера;
- 6 грудня - Вшановування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі;
- 9 грудня - Міжнародний день з корупцією;
- 10 грудня - Міжнародний день прав людини.

Практичним психологом та іншими педагогічними працівниками Блюдниківського ліцею було проведено заходи профілактичної та роз'яснювальної роботи щодо запобігання насильства в школі та в сім'ї.
А саме: анкетування здобувачів освіти "Чи існують прояви насилля в школі та вдома", виховні години, бесіди, лекції "СНІД - загроза людства", класні години " Світ без насильства", історія однієї стрічки - перегляд фільму ''Заплати іншому'', година спілкування "Що таке насилля", "Як не стати жертвою торгівлі людьми", казкотерапія "Країна Теплого Пуху".